O firmie

Firma Bruk-Stone jest intensywnie rozwijającą się firmą, z wieloletnim stażem i z dużym doświadczeniem.

Naszą główną specjalnością jest układanie kostki granitowej (w tym wykonanie podbudowy i ułożenie kostki). Prace brukarskie prowadzimy na terenie całego kraju i zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny.
Działając na rynku usług brukarskich, pokazaliśmy że jesteśmy solidnym wykonawcą, dla którego nie ma zlecenia niemożliwego. Podejmujemy się każdego projektu, nawet najbardziej złożonego i nietypowego, przy tym usługi zawsze wykonujemy w sposób fachowy i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Najbardziej cenimy wymagających Klientów, a każde podejmowane zlecenie traktujemy w sposób indywidualny.

Klient, który decyduje się na podjęcie współpracy z nami, może liczyć na kompleksowe usługi w zakresie brukarstwa. Gwarantujemy pomoc w organizacji wszystkich materiałów do wykonania inwestycji (od kruszyw po kostkę). Z nami zawsze się udaje!

Jeżeli mają Państwo pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni przed domem, a brakuje Państwu specjalistów, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. W naszym zespole znajdują się doradcy, którzy, wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie, są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiadające oczekiwaniom Klienta. Dobór odpowiednich materiałów? Skorzystaj z pomocy naszych doradców!

Zapraszamy do współpracy:

Klientów indywidualnych, biznesowych oraz inwestorów robót publicznych.